"Toužil jsem prospěti vědě a vlasti své."
Dr. Emil Holub

Pohár města Holic

Ve středu 15. 5. 2024 se na holickém sportovním stadionu konal již 2. ročník běžeckého závodu na 750 metrů. Stejně jako minulý rok se zúčastnily všechny holické základní školy. Závod nese název Pohár města Holic a jeho pořadatelem je Školská a sportovní komise Rady města Holic v čele s Romanem Hlavou a DDM Holice. Šest studentů z řad třídy 2. A pomohlo s organizací a pomohli tak tedy k průběhu této skvělé akce.

Naše gymnázium, stejně jako minulý rok, zazářilo a vybojovalo tak nejen medaile. Matěj Markl a Karolína Vondroušová podali jen ty nejlepší výkony a získali pro školu hned dva putovní poháry za nejrychlejší časy v kategorii dívek a chlapců.

Ovládli jsme dokonce i celkové pořadí a porazili jsme ZŠ Komenského i ZŠ Holubova. Díky těmto skvělým výsledkům má gymnázium na svém kontě také pohár za celkové nejlepší výsledky. K poháru za nejrychlejší dívku, který nám zůstal od minulého roku, přibyly nové a můžeme tak být na naše žáky pyšní.

Děkujeme za skvělou reprezentaci a gratulujeme k velkým úspěchům!